Dziewczyna ze smartfonem

O Nas

Potrójne zwycięstwo

Gleevery to innowacyjne rozwiązanie, które stwarza dla Ciebie unikalną sytuację win-win-win. Ty wynajmujesz ulubione produkty. Wskazany sprzęt otrzymuje dłuższe życie. Środowisko zyskuje na zoptymalizowanym procesie dystrybucji technologii. Innymi słowy…

Witamy w miejscu, w którym
to Ty stajesz się zmianą na lepsze.

Gleevery, czyli wynajmuj to, o czym marzysz!

Gleevery oferuje wyjątkową platformę, która umożliwia szybki i wygodny wynajem ulubionych sprzętów. Znajdziesz tam setki produktów z wielu kategorii. Czekają na Ciebie nowoczesne technologie, gadżety, smart home i ogród, małe AGD, sport, podróże, hobby i wiele więcej! Dodatkowo poznasz inspiracje i podpowiedzi na wynajem podczas różnych okazji jak np. Święta, urlop czy start sezon zimowego.

Na platformie nie ma produktu, który chcesz wynająć? Zgłoś go do nas, a my dołożymy wszelkich starań, by stworzyć dla Ciebie najlepszą możliwą ofertę.

Sprawdź platformę Gleevery i zacznij wynajmować już teraz!

Rodzina w sklepie

Nasze DNA

Łączymy technologię z ekologią

Da się? Da się! Gleevery to miejsce, które nie tylko godzi ze sobą chęć korzystania z najnowszych technologii, ale też potrzebę dbania o środowisko.

Tworzymy świadomą i odpowiedzialną społeczność

Wierzymy, że razem możemy więcej. Wspólnie budujemy zintegrowaną i świadomą ekologicznie społeczność nastawioną na nowe rozwiązania i przyzwyczajenia.

Chcemy doświadczać, a nie posiadać

Liczą się dla nas przeżycia i doświadczenia! Zgodnie z ideą less waste, wierzymy, że mniej znaczy więcej, a do szczęścia nie są nam potrzebne rzeczy na własność.

Kto stoi
za Gleevery? My :)

Jesteśmy ekipą, która wierzy, że może zrobić dużo dobrego i ma ku temu odpowiednie umiejętności. Nasz zespół łączy kompetencje ze świata nowych technologii, finansów, HR'u oraz szeroko pojętego well-beingu.

W kotle talentów podgrzewanym przez energię i niepowstrzymaną chęć do działania znalazło się miejsce zarówno dla młodych, niepokornych i żądnych wyzwań przedstawicieli generacji Z, jak i startupowych wyjadaczy, którzy na prowadzeniu biznesu zjedli e-zęby.

Gleevery Sp. z o.o.
al. Ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa, Polska
NIP: 8481879960, REGON: 389259713, KRS: 0000908002
XIII Wydzial Gospodarczy KRS Kapital zakladowy: 30,4 tys. zł

Ludzie w biurze